Apie mus


Advokatų kontora Puškorienė & Paltanavičius – ambicingų bei pačius aukščiausius reikalavimus savo paslaugų kokybei keliančių advokatų kontora, vienijanti atsakingą, motyvuotą ir patyrusią teisininkų komandą. Orientuojames ir prisitaikome prie kiekvieno kliento individualių poreikių ir bendradarbiaudami, kartu pasiekiame optimaliausią sprendimą, atitinkantį kliento poreikius bei lūkesčius.

Siekiame savo klientams teikti tokias teisines paslaugas, kurios geriausiai atitinka jų poreikius, veiklos pobūdį bei verslo aplinką, o taip pat kuria ilgalaikę pridėtinę vertę.

Advokatų kontoros Puškorienė & Paltanavičius teisininkų sukaupta patirtis bei nuolatinis tobulėjimas profesinėse srityse, užtikrina kompleksinius bei efektyviausius sprendimus.

Mūsų misija (tikslas) – tai išskirtinių ir aukščiausios teisinės kvalifikacijos reikalaujančių teisinių paslaugų teikimas klientams.

Mūsų vertybės – dėmesys klientui ir į kliento poreikius orientuotas požiūris, efektyvumas, operatyvumas, patikimumas, sąžiningumas, principingumas, iniciatyvumas ir komandinis darbas.